Başlık

Hakkımızda
Eryaman Sürücü Kursu 2006 Yılından bu yana sizlere hizmet vermektedir. Eğitimde ki başarısını Türkiye ortalamasının üzerine çıkarmısnın bir göstergesi olarak Eryaman ve çevresinde ilk akla gelen kursu halini almıştır.
 
Hafta Sonu, Hafta İçi, Gündüz ve Akşam saatlerinde uyguladığı teorik ders programı ve günün 16 saatinde sunduğu direksiyon eğitimi ile sürücü adaylarına büyük bir titizlikle hizmet vermektedir. Halkla ilişkilerin seviyeli düzeyde tutulması, ödemelerde gösterilen kolaylıklar ve özel indirimlerle siz değerli Eryamanlılara hizmete durmadan devam etmektedir.
 
Ulaşım araçları: ekonomik, sosyal, kültürel yaralar sağlamada öne çıkmış etkili olmaktadır. Ülkemizde ulaşım araçları enomik, zirai, ticari ve turizm alanlarında artan bir oranda kullanılmaktadır. Bu bağlamda ulaşım araçlarının üretimi ve ithalatı giderek artmaktadır. Ancak bu hızlı gelişmeler ve değişmeler kısa vadede sosyokültürel değişmelerle desteklenmediği, düşünce ve davranışlarımızda köklü değişiklikler yapılmadığı için yeni teknolojilerin kullanımı büyük sorunlara yol açmaktadır. Trafikte, bu durumdan sürücüler, yayalar ve araçlarda seyahat edenler birinci derecede etkilenmektedir. 
 
Eryaman Sürücü Kursu olarak sormuluğumuzun bilincindeyiz, bu doğrultuda doğru hamlelerle siz değerli öğrencilerimizi trafik, mekanik ve ilk yardım konularında bilinçlendirmeyi ve eğitmeyi kendimize bir borç biliyoruz.